Gdynia Gdańsk Sopot przeprowadzki transport bagażówka przeprowadzka - Oferta

503 39 11 22

przeprowadzki3miasto.pl

kompleksowa obsługa przeprowadzek

przeprowadzki3miasto.pl - Oferta

Oferujemy usługi transportowe na terenie całej Polski i Europy. Świadczymy kompleksowe usługi przewozu ładunków o różnych gabarytach i wadze. Znajomość rynku i duże doświadczenie pozwalają na zaproponowanie atrakcyjnych stawek. Cechuje nas fachowa obsługa i elastyczne rozwiązania.

PRZEPROWADZKI PRYWATNE

Każdy kto chociaż raz w życiu się przeprowadzał wie, że jest to prawdziwa rewolucja. Okazuje się nagle, że rzeczy jest więcej niż mogłoby się wydawać. Często są to łatwo tłukące się przedmioty, których nie chcemy zniszczyć.

Aby uniknąć podrapania mebli, stłuczenia lustra itp. warto zwrócić się do nas – profesjonalnej firmy zajmującej się przeprowadzkami.

Oferujemy darmową wycenę – w razie potrzeby nasz pracownik przyjedzie do Państwa i wyceni usługę w mieszkaniu. Nie będziecie się Państwo musieli martwić i liczyć nerwowo czasu. Wszystko odbędzie się szybko, sprawnie i bezstresowo.

Profesjonalnie przygotowany i kulturalny personel naszej firmy gwarantuje wysoki poziom świadczonych usług i z pewnością zapewni Państwu poczucie komfortu i spokoju.

Aby w pełni zaspokoić oczekiwania naszych Klientów zapewniamy również opakowania i materiały, które odpowiednio ochronią przewożony towar.

PRZEPROWADZKI FIRM

W przypadku przeprowadzek firm najważniejsza jest szybkość wykonania usługi, która odbędzie się w sposób zapewniający jak najmniejsze zakłócenia w funkcjonowaniu przedsiębiorstwa.

Dlatego gwarantujemy dokładne omówienie wszystkich szczegółów przeprowadzki w celu uniknięcia jakichkolwiek problemów.

Bierzemy całkowitą odpowiedzialność za powierzony sprzęt i meble.

Doświadczeni pracownicy dokonują demontażu, zabezpieczają mienie i ładują na samochód. W swojej flocie posiadamy służące typowo do przeprowadzek meblowozy.

Na miejscu sprzęt zostaje rozpakowany i ustawiony w wyznaczonym miejscu.

Dla każdej firmy tworzymy indywidualną ofertę dostosowaną do specyfiki danego podmiotu.

TRANSPORT

Oferujemy usługi transportowe na terenie całej Polski i Europy.

Świadczymy kompleksowe usługi przewozu ładunków o różnych gabarytach i wadze.

Znajomość rynku i duże doświadczenie pozwalają na zaproponowanie atrakcyjnych stawek. Cechuje nas fachowa obsługa i elastyczne rozwiązania.

PRZEPROWADZKI MIĘDZYNARODOWE

Odkąd Polska weszła do Unii Europejskiej świat stał się znacznie mniejszy, a granice przestały stanowić problem.

Wychodząc naprzeciw zapotrzebowaniu oferujemy przeprowadzki „z” i „do” dowolnego miejsca w Europie. Oferujemy kompleksową obsługę w tym zakresie łącznie z załatwieniem formalności celnych.

Nasi pracownicy są wyszkoleni i władają językami obcymi, co gwarantuje najwyższy poziom świadczonych usług.


Copyright © przeprowadzki3miasto.pl
Zgodne ze standardem HTML5 Zgodne ze standardem css3 Strona kożysta z jquery
Pomysł oraz wykonanie Devizion
 Zadzwoń do nas : 503 39 11 22 kontakt@przeprowadzki3miasto.pl